دلنوشته برای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
46 بازدید
موضوع: اخلاق و عرفان

دلنوشته برای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

سردار دل ها ! امروز چهار روز است از آسمانی شدنت می گذرد. حماسه ایرانیان در بدر رقه تو و شهیدانت همراهت بی نظیر بود و بی تردید فردا در شهر کرمان نیز باشکوه ، با عظمت و در خور شان مردم ایران خواهد بود.

چه افتخاری بالاتر از این که ، رهبر معظم انقلاب خبر داد:"سردار بزرگ و پر افتخار اسلام آسمانی شد و ارواح طیبه شهدا ، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند." آسمانی شدنت عامل وحدت ایران و حتی کشورهای منطقه گردید و هر وطن دوستی نیز از عاملین ترور تو و همرانت به انزجار آمد.

آری! شهادت تو باعث وحدت و یکپارچگی همه اقشار جامعه شد؛ زیرا پس از نرخ گذاری جدید بنزین در شب ولادت پیامبر اسلام که اقشار بسیاری را در هاله ای از ابهام نسبت به قضایای آینده کشورشان قرار داد و ناامیدی مردم افزون می گشت، شهادت تو موجی جدید  از وحدت و همدلی در میان ملت اسلامی ایران ایجاد نمود و مردم را بار دیگر نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی امید وارتر و دلگرم تر کرد و با وجود تهدید استکبار جهانی همه متحد و یک دل خواهان انتقام سخت از عاملان اصلی این جنایت که دستشان به خون تو و همراهانت آلودند هستند.

آری! خون پاک تو ، نه تنها نظام اسلامی ایران را بلکه جهان اسلام را تا ظهور حضرت مهدی (عج) بیمه نمود.
آری! ملت ایران قدرشناس امنیتی که تو برای آن ها فراهم آوردی ، هستند و از ایثارگری مدافعان حرم و خانواده های آنان سپاسگزارند و پاسدار خون شهیدان  خواهند ماند.

سید محمد مهدی حسینی چمانوی
hoseini48.andishvaran.ir
16 / 10 / 1398